דבר מנהלת קריית החינוך

תלמידים, מורים והורים יקרים,
שנת הלימודים תשע"ח יוצאת לדרך וכמו בכל פתיחת שנה ההתרגשות אוחזת בנו כשאנו חשים שוב את חלון ההזדמנויות נפתח ומאפשר לכל אחד ואחת מאתנו לחלום חלומות ולכוון להשגת מטרותיו.


אני מקדמת בברכה את כל באי בית הספר תלמידים, הורים מורים ועובדים. הנהלת ביה"ס והצוות החינוכי, רואים בתלמידים, בהורים ובמורים שותפים מלאים לעשייה החינוכית ובטוחים כי יחד נשמר את בית הספר כמוסד המוביל למצוינות לימודית, ערכית וחברתית.


בית הספר מקדם תהליכים שש- שנתיים שעיקרם הטמעת שיח חינוכי מאפשר וקידום למידה משמעותית המעודדת חשיבה עצמאית, טיפוח סקרנות ועבודת צוות המכשירה את הלומד להתמודד עם אתגרי המאה ה-21 .חדשנות בהוראה, למידה מתוך ענין, למידה אקטיביות וחווייתית מזמנת אתגרים חדשים ומעצימים עבור צוות ההוראה ועבור התלמידים. ההוראה והלמידה הפעילה מזמנת לכל תלמיד את האפשרות להכיר ביכולותיו ולזהות את נקודות החוזק. כל תלמיד הוא מצטיין. בכל תלמיד יש ניצוץ אך חשוב לזכור כי "מצוינות, בכל תחום, מושגת רק לאחר חיים שלמים של עבודה." ג'קסון. יחד עם מיקוד תשומת הלב בהתקדמות של כל אחד ואחת מכם, אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על כללי המשמעת ובקביעת גבולות ברורים.


אני מבקשת להודות לצוות העובדים וההוראה על פתיחת שנת לימודים מיטבית ובטוחה כי בזכותם נצליח לעמוד בכל המטרות והיעדים.


אני מברכת את תלמידי שכבת ז' עם הצטרפותם למשפחת קריית החינוך למדעים ומאחלת להם הצלחה רבה והשתלבות נעימה וקלה.


מיטב האיחולים לכם ולבני ביתכם לשנת לימודים מעצימה, ברוכה בחוויות משמעותיות, שנה של חדוות יצירה ושל הצלחות מרובות.


דלתי פתוחה בפניכם,
אפרת צוקרמן
מנהלת קריית החינוך